Rozvrh „Nad Bazénem“

Červeně vyznačené texty jsou kurzy na půlroční předplatné - cena viz KURZY.

Rezervace na tel. 777 233 505 nebo přes ONLINE-REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Lekce začínají v celou hodinu a trvají 50 minut.

 

5.7. a 6.7. - je zavřeno

Prázdninový rozvrh - platný od 30.6. - 3.9. 2017

Pondělí - 17.00 Fit Jóga (Iva), 18.00 SM Systém (Tom), 19.00 P- class (Týna)

                                           18.00 TRX (Petra), 19.00 Indoor Cycling (Tom)

Úterý - 17.00 rehab.cvičení (Iva), 18.00 SM Systém (Iva), 19.00 Pilátes (Alice)

                                                    18.00 Walk up (Tom), 19.00 AY Fly (Iva)

Středa - 18.00 P - class (Týna), 19.00 Pump fx (Tom)

              18.00 Ay Fly pro začátečníky (Iva), 19.00 Power Jóga (Týna)

Čtvrtek - 18.00 Kruhový trénink (Eva), 19.00 Dance ae (Alice)

               18.00 Ay Fly (Iva), 19.00 Fit SM (Eva)

Jedna lekce, v obou sálech 80,- Permanentka 730,- Student/důchodce 600,-

Ay Fly a SM za 120,- jednotlivá lekce (Pro naše klienty s platnou pololetní perman. za 80,-)

 

 

 

Sál 1

Den/Hodina 8.00 9.00 10.00 11.00 15.00 16.00 17.00 18.00 19.00 20.00
Pondělí   Power Jóga/Pilates
Iva J.
Kondiční cvičení prostarší muže a ženy
Lenka Marš.
    Junior ae III./IV
kondice
 od října
Spirální stabilizace
Odstranění poruch páteře a kloubů kurz
Tomáš S.
Spirální stabilizace
Odstranění poruch páteře a kloubů
kurz Tomáš S.
P-class
Týna N.
Power Jóga
Týna N.
Úterý             Junior ae I.
kurz
Mirka L.

Kruhový trénink
Eva P.

Nohy, zadek, břicho
Lenka M.
Spirální stabilizace
Odstranění poruch páteře a kloubů kurz
Tomáš S.
Středa          

Spirální stabilizace
páteře/rehab.cv.

kurz
Iva J./Petra P.

Kondice 45plus
kurz
Iva J.
P-class
Týna N.

Power Jóga
kurz
Týna N.

I za jednotlivé vstupné!

Pump fx
Tomáš S.
Čtvrtek   Ranní jóga
Iva J.
Kondiční cvičení prostarší muže a ženy
Lenka Marš.
        Kruhový trénink spec.
Eva P.
Easy Jump/Body Forming (trampolínky)
Lenka Mach.
Spirální stabilizace
Odstranění poruch páteře a kloubů
kurz Pavla F.
Pátek           Plavci Junior ae VI.
kurz
Alice P.
     
Sobota                    
Neděle                 Pump fx
kurz
Tomáš S.
 

Sál 2

Den/Hodina 8.00 9.00 10.00 11.00 15.00 16.00 17.00 18.00 19.00 20.00
Pondělí               TRX
Petra S.
Indoor Cycling
Tomáš S.
 
Úterý             Ay Fly - létací jóga
kurz

Káťa M.
  Walk up
Tomáš S.
Ay Fly - létací jóga
kurz

Martina H.
Středa           Plavci TRX
Jitka V.
Spirální stabilizace
Odstranění poruch páteře a kloubů/kurz-obsazeno
Tomáš S.
Indoor Cycling
Tomáš S.
 
Čtvrtek     Ay Fly  - létací jóga
kurz

Iva J.
      Spirální stabilizace páteře/FIT
kurz Eva P.
 Spirální stabilizace páteře/FIT
kurz Eva P.
Indoor Cycling
kurz

Tomáš S.
Ay Fly - létací jóga
kurz

Martina H.
Pátek                    
Sobota                    
Neděle               Ay Fly - létací jóga
kurz

Iva J.
Ay Fly - létací jóga
kurz

Iva
 

Novinky