Aerobic Centrum "Nad bazénem" Pardubice

Najdete nás v budově plaveckého bazénu v Pardubicích, Jiráskova 2664 - hlavní vchod, 3. patro - čekají na Vás dva plně klimatizované sály, certifikovaní instruktoři a trenéři. Nepřeberné množství lekcí, ze kterých si určitě vyberete tu, která je ušitá Vám - přímo na míru. S výběrem lekcí Vám rádi poradíme

Vážení sportovci cvičíme dle rozvrhu a aktuálního rezervačního systému. Pokud ještě nejste registrováni,volejte 777 233 999.

Lekce budou jednotlivé, již nejsou pololetní kurzy. Proto je potřeba si své místo rezervovat předem, přes rezerv.systém. Cena jedné lekce je 150,-.

Číslo účtu pro vklad do rezervačního systému: 1207548369/0800

 

 

 

 

 

 

K přihlášení využijte náš rezervační systém.

Můžete čerpat příspěvky z FKSP.

 

Žít pohybem - stojí za to! Těšíme se na Vaši návštěvu. Trenéři a lektoři AC Pardubice

 

 


ON-LINE REZERVACE

Zavedli jsme nový rezervační formulář

Pomocí on-line formuláře si můžete rezervovat lekce a využívat i elektronickou permanentku!

Pro zavedení do systému bude nutná první návštěva u nás v Aerobic centru Nad bazénem, kde vám převedeme původní permanentku na elektronickou a zároveň vás zavedeme do systému, abyste mohli využívat veškerých vymožeností této novinky.

Rezervace lekce

Pomocí tlačítka „Vytvořit rezervaci“ zde na stránkách www.aerobicpce.cz/bazen (nebo na facebooku https://www.facebook.com/AerobicPardubice - na Facebooku DOČASNĚ POZASTAVENO!) se Vám otevře nová stránka s rezervacemi.

Zde vidíte základní informace o Aerobic centru a velké červené tlačítko „Rezervovat se“, pomocí kterého se Vám otevře tabulka s přehledem lekcí (Krok 1). Zde vyberete v přehledném kalendáři danou lekci, případně si můžete zvolit lektora a uvidíte tak pouze lekce konkrétní osoby. Po zvolení data se dostane na další Krok 2 – více dále. ¨

Na úvodní stránce máte možnost v její spodní části rezervační stránky vidět nejbližších 8 nejbližších lekcí, seřazených časově podle dnů – tlačítkem dole „Zobrazit více“ si můžete zobrazit další lekce.

U lekce, na kterou se chcete přihlásit, zmáčkněte odkaz „Zobrazit detail“. Otevřou se Vám podrobné informace o dané lekci včetně případného popisu, upřesnění, lektorovi atd.

V pravé části je tlačítko „Rezervovat se“, pomocí kterého se dostanete na další volby rezervace (krok 2). Pokud se chcete rezervovat na jiný čas či k jinému lektorovi, stiskněte dole pod tabulkou tlačítko zpět a otevře se Vám přehled kurzů s možností volby lektora a jeho lekcí.

Pokud jste si vybrali správnou lekci a vyplnili správně všechny údaje (pozor, rezervace je pro klienty, kteří už u nás mají vytvořený účet, pro jeho vytvoření je potřeba první osobní návštěva v našem centru „Nad Bazénem“) – hlavně jméno, příjmení a e-mail (na který Vám přijde potvrzení a pomocí kterého můžete rezervaci zrušit 24 hodin před začátkem lekce), zvolte ve spodní pravé části tlačítko „Vytvořit rezervaci“.

V tuto chvíli uvidíte rekapitulaci Vaší rezervace a zároveň Vám bude odeslán automatický mail s těmito údaji a s odkazem, pomocí kterého můžete případně lekci zrušit. Využíváte-li permanentku (vstupovou nebo kreditní), bude Vám podle dané lekce odečten jeden vstup za každé rezervované místo (maximálně 2) nebo příslušná částka v korunách z kreditu (aktuální stav zjistíte před lekcí na recepci, kde můžete i permanentky vytvořit nebo dobít).

 

 
Rušení lekce

Zrušit místo na lekci můžete 24 hodin před termínem lekce pomocí odkazu, který Vám byl zaslán v potvrzovacím e-mailu. V takovém případě Vám bude vrácen vstup/kredit (podle typu permanentky). Méně jak 24 hodin před lekcí není možné vstup zrušit a zaplacená částka (nebo vstup) Vám propadá (můžete však na své jméno poslat někoho jiného).

Pokud dojde ke zrušení lekce z naší strany, a to i méně než 24 hodin před začátkem (například z důvodu nemoci), vstup (nebo kredit) Vám bude vrácen. O zrušení Vás budeme informovat e-mailem.