Aerobic Centrum "Nad bazénem" Pardubice

Najdete nás v budově plaveckého bazénu v Pardubicích, Jiráskova 2664 - hlavní vchod, 3. patro - čekají na Vás dva plně klimatizované sály, certifikovaní instruktoři a trenéři. Nepřeberné množství lekcí, ze kterých si určitě vyberete tu, která je ušitá Vám - přímo na míru. S výběrem lekcí Vám rádi poradíme

Od pondělí 31.5.2021 se mění podmínky pro provoz vnitřních sportovišť!

Již je možné využívat šatny i sprchy. Max kapacita dle rezervačního systému. Pokud ještě nejste registrováni,volejte 777 233 999. S sebou negativní PCR nebo antigenní test nebo potvrzení o očkování.

Lekce budou jednotlivé, již nemohou být pololetní kurzy. Proto je potřeba si své místo rezervovat přes rezerv.systém. Cena jedné lekce je 100,-.

Pro první zavedení do rezervačního systému také volejte 777 233 999.

Chcete si vložit částku 100,- až 1000,- do rezervačníího systému?

Plaťte hotově na lekci nebo na účet číslo:1207548369/0800 s následou sms na       777 233 999, s informací o vkladu.

Od 21.6. - prázdninový rozvrh a týden 5.7.-9.7. je zavřeno! Lekce, co budou aktivní najdete v rezervačním systému.

Prázdninový rozvrh:

pondělí: 17.00 Fit jóga/Iva, 18.00 SM /Tom, 19.00 P-class/Týna, 19.00 IC/Tom

úterý: 17.00 rehab.cvič./Pavla, 18.00 Kruháč/Eva

středa: 18.00 P-class Týna, 19.00 Power jóga/Týna

Pokud lekci nenajdete v rezervačním systému - je zrušená/trenér má dovolenou.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Juniorský aerobik otevíráme jako Junior/kondice - jako jednotlivou lekci.

Prosím o individuální přihlášení sms zprávu na 777 233 999, na každou lekci.

Cena jedné lekce je 80,- (platba v hotovosti, na místě).

Cvičení bude, od 16 hod ve 3.patře Aqua centra Pardubice.

Čtvrtek 17.6.2021 - doražte, jak je domluveno

A 24.6. si přidáme ....posl. trénink s Anetou 🙂

Těšíme se na Vás:)

 

 

O prázdninách budeme mít tréninky ve středu od 17.00 ve 3 patře.

Od 14.7.-18.8.2021-dejte mi do sms Váš zájem ANO/NE. Děkuji.

Podrobnosti letních tréninků a soustředění, sem budu přidávat postupně.

Děkuji, že sledujete naše stránky. Iva

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Cvičíme on-line

Pilátes jede s Alicí online opět od ledna - přihlášení do skupiny (tel. na Alici 608248233), Dance ae je zatím zavřená.

 

Děkujeme za pochopení.

---------------------------------------------------------------------------------------

 

K přihlášení využijte náš rezervační systém.

Múžete čerpat příspěvky z FKSP.

 

 

Žít pohybem - stojí za to! Těšíme se na Vaši návštěvu. Trenéři a lektoři AC Pardubice

 

 


ON-LINE REZERVACE

Zavedli jsme nový rezervační formulář

Pomocí on-line formuláře si můžete rezervovat lekce a využívat i elektronickou permanentku!

Pro zavedení do systému bude nutná první návštěva u nás v Aerobic centru Nad bazénem, kde vám převedeme původní permanentku na elektronickou a zároveň vás zavedeme do systému, abyste mohli využívat veškerých vymožeností této novinky.

Rezervace lekce

Pomocí tlačítka „Vytvořit rezervaci“ zde na stránkách www.aerobicpce.cz/bazen (nebo na facebooku https://www.facebook.com/AerobicPardubice - na Facebooku DOČASNĚ POZASTAVENO!) se Vám otevře nová stránka s rezervacemi.

Zde vidíte základní informace o Aerobic centru a velké červené tlačítko „Rezervovat se“, pomocí kterého se Vám otevře tabulka s přehledem lekcí (Krok 1). Zde vyberete v přehledném kalendáři danou lekci, případně si můžete zvolit lektora a uvidíte tak pouze lekce konkrétní osoby. Po zvolení data se dostane na další Krok 2 – více dále. ¨

Na úvodní stránce máte možnost v její spodní části rezervační stránky vidět nejbližších 8 nejbližších lekcí, seřazených časově podle dnů – tlačítkem dole „Zobrazit více“ si můžete zobrazit další lekce.

U lekce, na kterou se chcete přihlásit, zmáčkněte odkaz „Zobrazit detail“. Otevřou se Vám podrobné informace o dané lekci včetně případného popisu, upřesnění, lektorovi atd.

V pravé části je tlačítko „Rezervovat se“, pomocí kterého se dostanete na další volby rezervace (krok 2). Pokud se chcete rezervovat na jiný čas či k jinému lektorovi, stiskněte dole pod tabulkou tlačítko zpět a otevře se Vám přehled kurzů s možností volby lektora a jeho lekcí.

Pokud jste si vybrali správnou lekci a vyplnili správně všechny údaje (pozor, rezervace je pro klienty, kteří už u nás mají vytvořený účet, pro jeho vytvoření je potřeba první osobní návštěva v našem centru „Nad Bazénem“) – hlavně jméno, příjmení a e-mail (na který Vám přijde potvrzení a pomocí kterého můžete rezervaci zrušit 24 hodin před začátkem lekce), zvolte ve spodní pravé části tlačítko „Vytvořit rezervaci“.

V tuto chvíli uvidíte rekapitulaci Vaší rezervace a zároveň Vám bude odeslán automatický mail s těmito údaji a s odkazem, pomocí kterého můžete případně lekci zrušit. Využíváte-li permanentku (vstupovou nebo kreditní), bude Vám podle dané lekce odečten jeden vstup za každé rezervované místo (maximálně 2) nebo příslušná částka v korunách z kreditu (aktuální stav zjistíte před lekcí na recepci, kde můžete i permanentky vytvořit nebo dobít).

 

 
Rušení lekce

Zrušit místo na lekci můžete 24 hodin před termínem lekce pomocí odkazu, který Vám byl zaslán v potvrzovacím e-mailu. V takovém případě Vám bude vrácen vstup/kredit (podle typu permanentky). Méně jak 24 hodin před lekcí není možné vstup zrušit a zaplacená částka (nebo vstup) Vám propadá (můžete však na své jméno poslat někoho jiného).

Pokud dojde ke zrušení lekce z naší strany, a to i méně než 24 hodin před začátkem (například z důvodu nemoci), vstup (nebo kredit) Vám bude vrácen. O zrušení Vás budeme informovat e-mailem.