Ceník „Nad Bazénem“

Pro přihlašování do lekcí využíváme a preferujeme rezervační systém.

Cena jedné lekce je 150 Kč.

Pokud platíte na místě, lze pouze  v hotovosti – mějte prosím připravenou přesnou částku – pozor, lekce může být plná.

Vložený obnos peněz do rezervačního systému platí půl roku – od data vystavení/vložení – pšedplatné je časově omezené,

Pokud centrum nenavštívíte celý rok, systém smaže Vaši registraci.

Platí pro všechny lekce.

Na lekce AY Fly Training, Spirální stabilizace páteře: jako nováček – pouze po dohodě s lektorem. Před skupinovým cvičením doporučujeme individuální trénink.

Individuálně vedené lekce: cena pro 1 osobu 600 Kč za jednu lekci (60 min), více pod odkazem Naše služby

 

PODMÍNKY REZERVACE MÍST  PRO:

Indoor cycling (11 míst),   Pupm fx (15 míst),  AyFly Jóga (9 míst), Kruhový trénink (17 míst), Step (17 míst) a další lekce – max. 20 míst.

 1. Místo bude zákazníkovi rezervováno pouze po předchozím zaplacení.
  Pokud si objednáváte více lekcí najednou, např. blokujete pro sebe celý měsíc – prosíme, uhraďte kompletní částku za objednané hodiny.
  Nezaplacené lekce Vám nebudou zapsány.
 2. Rezervaci lze zrušit nejpozději 24 hodin před rezervovanou hodinou. V takovém případě bude rezervace jednou posunuta na termín dle výběru zákazníka. Hotové peníze se nevracejí. Volejte na 777 233 999.
 3. Při zrušení rezervace později, nebo nepřítomnost na rezervované hodině, zaplacené peníze propadají bez náhrady termínu.
 4. Na hodinu lze přijít i bez předchozí rezervace. Nemůžeme Vám však zaručit, že pro Vás bude volné místo
 5. Telefonickou rezervaci můžete využít v případě, že k nám jdete cvičit poprvé – rádi Vám poradíme
 6. Využijte naší elektronické rezervace. Pro zapsání do rezervačního systému volejte 777233999
 7. Přečtěte si. prosím, pečlivě platební podmínky.

 

Chcete se přihlásit nebo poradit s výběrem cvičení a jdete k nám poprvé - rádi Vám první lekci rezervujeme bez předchozí platby a s výběrem cvičení poradíme na tel. 777 233 999. Těšíme se na Vás 🙂

ON-LINE REZERVACE

Zavedli jsme nový rezervační formulář

Pomocí on-line formuláře si můžete rezervovat lekce a využívat i elektronickou permanentku!

Pro zavedení do systému bude nutná první návštěva u nás v Aerobic centru Nad bazénem, kde vám převedeme původní permanentku na elektronickou a zároveň vás zavedeme do systému, abyste mohli využívat veškerých vymožeností této novinky.

Rezervace lekce

Pomocí tlačítka „Vytvořit rezervaci“ zde na stránkách www.aerobicpce.cz/bazen (nebo na facebookuhttps://www.facebook.com/AerobicPardubice - na Facebooku DOČASNĚ POZASTAVENO!) se Vám otevře nová stránka s rezervacemi.

Zde vidíte základní informace o Aerobic centru a velké červené tlačítko „Rezervovat se“, pomocí kterého se Vám otevře tabulka s přehledem lekcí (Krok 1). Zde vyberete v přehledném kalendáři danou lekci, případně si můžete zvolit lektora a uvidíte tak pouze lekce konkrétní osoby. Po zvolení data se dostane na další Krok 2 – více dále. ¨

Na úvodní stránce máte možnost v její spodní části rezervační stránky vidět nejbližších 8 nejbližších lekcí, seřazených časově podle dnů – tlačítkem dole „Zobrazit více“ si můžete zobrazit další lekce.

U lekce, na kterou se chcete přihlásit, zmáčkněte odkaz „Zobrazit detail“. Otevřou se Vám podrobné informace o dané lekci včetně případného popisu, upřesnění, lektorovi atd.

V pravé části je tlačítko „Rezervovat se“, pomocí kterého se dostanete na další volby rezervace (krok 2). Pokud se chcete rezervovat na jiný čas či k jinému lektorovi, stiskněte dole pod tabulkou tlačítko zpět a otevře se Vám přehled kurzů s možností volby lektora a jeho lekcí.

Pokud jste si vybrali správnou lekci a vyplnili správně všechny údaje (pozor, rezervace je pro klienty, kteří už u nás mají vytvořený účet, pro jeho vytvoření je potřeba první osobní návštěva v našem centru „Nad Bazénem“) – hlavně jméno, příjmení a e-mail (na který Vám přijde potvrzení a pomocí kterého můžete rezervaci zrušit 24 hodin před začátkem lekce), zvolte ve spodní pravé části tlačítko „Vytvořit rezervaci“.

V tuto chvíli uvidíte rekapitulaci Vaší rezervace a zároveň Vám bude odeslán automatický mail s těmito údaji a s odkazem, pomocí kterého můžete případně lekci zrušit. Využíváte-li permanentku (vstupovou nebo kreditní), bude Vám podle dané lekce odečten jeden vstup za každé rezervované místo (maximálně 2) nebo příslušná částka v korunách z kreditu (aktuální stav zjistíte před lekcí na recepci, kde můžete i permanentky vytvořit nebo dobít).

 
Rušení lekce

Zrušit místo na lekci můžete 24 hodin před termínem lekce pomocí odkazu, který Vám byl zaslán v potvrzovacím e-mailu. V takovém případě Vám bude vrácen vstup/kredit (podle typu permanentky). Méně jak 24 hodin před lekcí není možné vstup zrušit a zaplacená částka (nebo vstup) Vám propadá (můžete však na své jméno poslat někoho jiného).

Pokud dojde ke zrušení lekce z naší strany, a to i méně než 24 hodin před začátkem (například z důvodu nemoci), vstup (nebo kredit) Vám bude vrácen. O zrušení Vás budeme informovat e-mailem.