Úno 17

Lektor: Iva Jebálková

od Aerobic Pardubice v 0 komentářů
Přes baletní a taneční průpravu se Iva dostala až k aerobiku, kterému se věnuje již 20 let.
Úno 17

Lektor: Tomáš Sýkora

od Aerobic Pardubice v 0 komentářů
Licence: Trainer Basic - INDOOR CYCLING EDUCATION Instruktor aerobiku se zaměřením na jízdu na stacionárních kolech (rekvalifikační kurz MŠMT ČR) Certificate PUMP FX (3D Fitness a Valouchova Sportovní akademie) Certifikovaný poradce pro výživu: Certificate - Škola výživy MAHRA spol. s r.o. Tomáš vede hodiny Indoor Cyclingu, které jsou zaměřeny na zlepšování činnosti srdce a krevního oběhu, zvyšování fyzické kondice, redukce váhy a v nemalá řadě posilování převážně dolních končetin. Získáte kondičku a pořádně se zapotíte s vášnivým cyklistou Tomášem - neváhejte a přijďte. 🙂 Jako první v Pardubicích jsme otevřeli lekce PUM FX (více na odkazu Novinky) se speciálními nakládacími činkami Reebok.S Tomášem vždy ve středu a v neděli.
Úno 17

Lektor: Eva Kateřina Gabrielová

od Aerobic Pardubice v 0 komentářů
Licence Fitness Instructor - Basic (Wellness School Evy Blahušové) Fitness Instructor - Pilatesova metoda (Wellness School Evy Blahušové) Pohybovou průpravu získala v tanečních školách, kde se zabývala technikou moderního a jazzového tance. Aerobiku se věnuje deset let. praxi získala pravidelnou účastí v mezinárodně uznávaném vzdělávacím programu organizace IDEA s akreditaci MŠMT ČR. S Evou si můžete zacvičit lekce PILATES jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Speciální kurzy s udělením diplomu: Gyro metoda (Doc. Eva Blahušová) Standing Pilates (Doc. Eva Blahušová) Dance joga, Jazz dance  – Pavla Rožumberská FACE CZECH PortdeBras – Julio Papi/Lenka Velínská FACE CZECH Certifikát AyFly training LEVEL I. Instruktor Body & Mind (Doc. Eva Blahušová)
Úno 17

Lektor: Vítek Jelínek

od Aerobic Pardubice v 0 komentářů
Licence: Fitness Instructor - Basic (Wellness School Evy Blahušové) Fitness Instructor - Pilatesova Metoda (Wellness School Evy Blahušové) Certificate FLOWIN BASIC (Active Life Evangelists s.r.o. Certificate PUMP FX (3D Fitness, s.r.o.) Vítek se dostal od klasického posilovacího cvičení na strojích k modernějším a zdravějším FITNESS programům. V současné době se zaměřuje na funkční trénování a komplexní posilování celého těla se zapojením CORE (střed těla). Hledáte zábavné, aerobní, posilovací a skupinové cvičení Vítek vás přivítá na hodinách PUMP FX kombinované s FLOW TONIC PUMP FX představuje posilování s moderní nakládací činkou. Pro FLOW TONIC jsou charakteristické klouzavé a plynulé pohyby pomocí speciálních podložek. PUMP FX a FLOW TONIC představují KOMPLEXNÍ TRÉNINK PRO SVALY CELÉHO TĚLA JEDNODUCHÁ A ZÁBAVNÁ CHOREOGRAFIE FORMUJE DLOUHÉ A ŠTÍHLÉ SVALY EFEKTIVNÍ A INTENZIVNÍ CVIČENÍ ZVYŠOVÁNÍ KONDICE ROZVOJ FLEXIBILITY SPALOVÁNÍ TUKŮ
Úno 17

Lektor: Miroslava Látová

od Aerobic Pardubice v 0 komentářů
Moderní a jazzový tanec, aerobic a dětský aerobic - to je pohybová aktivita Mirky, která se již čtvrtým rokem věnuje dětičkám ve věkové kategorii 4-6 let.Společně s dětským týmem se úspěšně zúčastňují soutěží aerobiku, což těší nejenom nás, ale i spokojené rodiče.
Úno 17

Lektor: Mgr. Pavla Fučíková

od Aerobic Pardubice v 0 komentářů
Licence Fitness Instructor - Basic (Wellness School Evy Blahušové)Fitness Instructor - Pilatesova Metoda (Wellness School Evy Blahušové)Diplom: Bosu Rehab - Školící centrum společnosti FACE CZECH Praha Vzdělání: Diplomovaný fyzioterapeut, FTVS UK - obor TV a PV zdravotně postižených, kde získala i specilalizaci: Zdravotní tělesná výchova Pavla vede kurz rehabilitace. Jedná se o cvičení s cílem předcházet svalovým dysbalancím, které mají vliv na přetěžování páteře. Cvičení napomáhá ke správnému držení těla - protahování zkrácených svalů a posilování svalů oslabených.
Úno 17

Lektor: Lenka Machová

od Aerobic Pardubice v 0 komentářů
Licence Licence: Fitness Instructor - Basic (Welness School Evy Blahušové) Diplom - Balance Ball (Doc.Eva Blahušová) Super Jump -  akreditovaná lektorka C.S.A. IN Již desátým rokem vede lekce aerobiku, především Aerobik mix a Body Styling. Letos zpestřila svou nabídku o cvičení s flexi - barem ( hmitací tyč ).Tuto lekci můžete vyzkoušet každý čtvrtek od 19 hod.
Úno 17

Lektor: Jitka Vítová

od Aerobic Pardubice v 0 komentářů
Licence a certifikáty: Licence: Aerobic Basic instruktor - ČSAE, Praha, semifinalistka Miss Aerobik 2013 Praha Certifikate: TRX Suspension Training Course 3D Fitness Žamberk Školení Movida Fitness, Brno – 2010 Od 15 let jsem vedla lekce aerobiku/ P-class, posilovací lekce apod. Zúčastnila jsem se mnoha soutěží MASTER CLASS AEROBIK, kde jsem obsazovala první pozice.  Po velkém boomu Zumby jsem začala vést několik lekcí týdně Movida Fitness ,což je zábavné cvičení (z Itálie), které využívá rozmanité druhy tance od latinsko-amerických tanců až po popové hity a hity šedesátých let, na rozdíl od Zumby klade důraz na symetrii sestavy - zatěžuje obě strany těla stejně, více zapojuje práci paží a klade větší důraz na správné provedení. Nyní vedu aktivně hodiny TRX, kde cvičenec pracuje pouze se svoji váhou těla, což je jedna z mnoha výhod tohoto cvičení.  Sport mě provází již od dětství, proto se věnuji i běhu, cyklistice, lyžování, fitness a dalším mnoha sportům. Let´s do IT. J
Úno 17

Lektor: Pavla Fichtnerová

od Aerobic Pardubice v 0 komentářů
Licence: ACI ČASPV   kurz C.S.A. IN Aerobiku se věnuji 14 let, z toho jsem 7 let vedla lekce aerobiku – především aerobik mix a step aerobik. V posledních letech jsem se věnovala aerobiku jako „cvičenkyně“ – hlavně step ae a pump fx. Nyní vedu lekce Super Jump, která mě nadchla a pro jejich licenci jsem si jela až do slunné Itálie, do Milána. Přijďte všichni vyzkoušet, co dokáže trampolína s Vaším tělem, váhou, a lymfou. Srdečně zve PÁJA
Úno 17

Lektor: Jiří Hubáček

od Aerobic Pardubice v 0 komentářů
Licence: Trainer Basic - INDOOR CYCLING EDUCATION Certificate PUMP FX (3D Fitness a Valouchova Sportovní akademie)