Velké finále v Praze – Mistry s mistry – 19.11. 2011

Prosinec 01, 2011 od v Junior Aerobic

Pan Tau a kouzelné počasí si odvezl stříbrné medaile a vystoupení se děvčatům i po delší přestávce pěkně povedlo.Soutěžily i juniorky IV. se sestavou Jak svět přichází o doktory ( 2.místo ) a vítězný pohár získalo vystoupení juniorek V. Café Columbia. Děkujeme a gratulujeme všem Iva a Alice

Psalo se o nás! – Rubrika: Pardubický deník

Pan Tau vykouzlil pro Aerobic Centrum Pardubice zlato

Pardubice – Letos odstartovala Wellness liga – Mistry s mistry, aneb cvičíme pro radost a pro zdraví. Tato soutěž je určena těm, kteří mají rádi aerobik, od komerčního až po sportovní, od jednotlivců až po týmy. 

Anna Petráková, Viktorie Velcová, Kateřina Černíková, Valerie Slepičková, Renata Kocková, Marie Šebková, Nikola Kubelková, Andrea Matějková, Michaela Podmelová, Tereza Imramovská, Adéla Macounová, Pavlína Rozsypalová, Tereza Křiklanová, Veronika Vilímovská, Veronika Vašáková, Jessica Jónová, Klára Schumhmanová a Denisa Kysilková.

Aerobic Centrum Pardubice se zúčastnilo se všemi svými týmy juniorek v pohybových sestavách (Show). Ve všech věkových kategoriích se mu podařilo vystoupat až na „bednu“. Zlatou medaili si zaslouženě odnesla děvčata ve věku 8-9 let, s pódiovou skladbou Pan Tau a kouzelné počasí.

„Máme z úspěchu obrovskou radost,“ říká trenérka Iva Jebálková. „Děvčata se poprala s úvodní trémou a celé jejich vystoupení pak prozářil úsměv od ucha k uchu. Děkujeme také divákům, kteří nás podpořili velkým potleskem,“ dodala Jebálková.

Díky skvělé reprezentaci tak Pardubice jako nejaktivnější klub získaly bonus – trénink s mistrem. Ten se uskutečnil přímo v prostorách Aerobic Centra a děvčata „potrápil“ mistr světa ve sportovním aerobiku FISAF Jan Novosad. Výživný trénink se juniorkám velmi líbil.
„Pokud se k nám chcete v příštím roce připojit, vyzkoušet si atmosféru různých závodů, naučit se aerobik, tak neváhejte a přijďte v červnu přímo na trénink. Rozšiřujeme hlavně tým mrňousků od čtyř do šesti let a tým dětí od sedmi do osmi let,“ láká případné zájemce Iva Jebálková. Podrobnější info na www.aerobicpce.cz.

Omlouváme se, přidávání komentářů je nyní pozastaveno