Aerobic Centrum "Nad bazénem" Pardubice

Najdete nás v budově plaveckého bazénu v Pardubicích, Jiráskova 2664 - hlavní vchod, 3. patro - čekají na Vás dva plně klimatizované sály, certifikovaní instruktoři a trenéři. Nepřeberné množství lekcí, ze kterých si určitě vyberete tu, která je ušitá Vám - přímo na míru. S výběrem lekcí Vám rádi poradíme

Od 18.12.2020 do odvolání ZAVŘENO - nařízení vlády

V pondělí a ve středu cvičíme s Týnou  on-line power jógu - od 18.00.

Ve čtvrtek také od 18.00 p-class. To vše na Facebooku. Cena jedné lekce je 50,-. Děkujeme za Váš příspěvek na č.ú.: 1528117017/3030

Pro přihlášení - stačí si přidat Týnu do přátel (Kristýna Novotná Pardubice) a můžete začít cvičit. Příspěvek je dobrovolný, záleží jen na Vás. Děkujeme.

Pokud by se Vám nedařilo přihlásit, volejte 777233999.

-------------------------------------------------------------------------------------

Pilátes jede s Alicí online opět od ledna - přihlášení do skupiny (tel. na Alici 608248233), Dance ae je zatím zavřená.

Juniorský aerobik vzhledem k okolnostem, zatím zůstává uzavřen.

Děkujeme za pochopení.

---------------------------------------------------------------------------------------

Průběžně přijímáme přihlášky, na 777233999, všech kdo mají zájem o rekreaci v Krkonoších - cena na dotaz - neváhejte a zamluvte si svou letní dovolenou.

Černý Důl v Krkonoších - Horská Chata 53 se nachází ve vesnici Čistá v Krkonoších, která je součástí městečka Černý Důl, známého horského střediska. Z Čisté do Vrchlabí je to 8 km a stejná vzdálenost ale opačným směrem ji dělí i od Janských Lázní.

Během celého roku nabízíme ubytování v Horské Chatě 53 (se saunou) pro 6 až 8 osob, která stojí v rekreačním areálu Šťastný kopec.

V přízemí se nachází společenská místnost s kuchyní a v podkroví dvě 2-lůžkové ložnice a jedna 4-lůžková. Společenská místnost je spojena s kuchyní a tvoří velký prosvětlený prostor. Najdete zde sedací soupravu a televizi. Kuchyně Vám poslouží k přípravě vlastních jídel, k dispozici je Vám zde elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač a kávovar, nechybí lednice s mrazákem, myčka na nádobí a jídelní stůl. Pro Váš komfort se v chatě nachází koupelna se sprchovým koutem a toaletou (fén, ručníky, toaletní potřeby) + další samostatná toaleta. K dispozici je také WiFi přístup na internet. Pro malé děti - dětský koutek. K dispozici letní ohniště.

Ze společenské místnosti se dostanete na menší terasu s venkovním posezením, kde je možné grilovat na elektrickém grilu. Na pozemku u objektu jsou k dispozici čtyři parkovací místa. Svá kola nebo lyže můžete pohodlně a bezpečně uložit v nové přístavbě objektu. K dispozici je, v letních měsících venkovní ohniště a v areálu najdete dětské hřiště, půjčovnu elektro i jízdných kol a venkovní bazén. K zapůjčení v chatě - badminton, pomůcky na pin-pong, míč, společenské deskové hry, knihy.

Pokud hledáte ubytování v Krkonoších, jsme tu pro Vás!

Horská chata 53 je skvělou volbou pro strávení chvil v každém ročním období. Navštivte určitě Stezku korunami stromů v Jáských lázních. V zimě se v blízkém okolí několik lyžařských středisek (Černý Důl, Černá hora nebo Pec pod Sněžkou). V zimních měsících přímo před dům zajíždí ski bus. Vystupte třeba na Sněžku nebo Lysou horu. Nádherný pohled Vás čeká u mnoha vodopádů (Mumlavský či Labský). Pokud Vám nestačí Krkonoše, za návštěvu stojí také Adršpašské skály. Pokud Vás zajímá válečná historie, měli byste si prohlédnout pevnost Josefov a tvrz Stachelberg, o historii lékárnictví se dozvíte v hospitálu Kuks a za návštěvu stojí také hrad Pecka. V okolních střediscích najdete množství aktivit pro celou rodinu (lanové parky, bobová dráha, koloběžky), děti ocení návštěvu Aquaparku ve Špindlerově Mlýně nebo zoologické zahrady ve Dvoře Králové. V letním období se můžete vykoupat v svěží horské vodě Labské přehrady nebo zajít na letní koupaliště MEBYS v Trutnově. O zimní sporty se starají lyžařská střediska v okolí, Skiareál Černý Důl je vzdálen necelé 3 km, další známé střediska jsou například Černá hora, Dolní Dvůr, Luisino údolí a mnoho dalších.

 

 

 

 

 

 

U nás nemusíte platit klubové členství ani vkládat vstupní obnos na účet. Lekce můžete navštěvovat podle vlastního rozhodnutí za jednotlivé vstupné 90 Kč nebo na cenově výhodnější permanentku. Máme slevy pro studenty i aktivní seniory. Využijete u nás i  poukázky SODEXO nebo příspěvky  z FKSP.

U nás platí karta MULTISPORT.

 

Žít pohybem - stojí za to! Těšíme se na Vaši návštěvu. Trenéři a lektoři AC Pardubice

 

 


ON-LINE REZERVACE

Zavedli jsme nový rezervační formulář

Pomocí on-line formuláře si můžete rezervovat lekce a využívat i elektronickou permanentku!

Pro zavedení do systému bude nutná první návštěva u nás v Aerobic centru Nad bazénem, kde vám převedeme původní permanentku na elektronickou a zároveň vás zavedeme do systému, abyste mohli využívat veškerých vymožeností této novinky.

Rezervace lekce

Pomocí tlačítka „Vytvořit rezervaci“ zde na stránkách www.aerobicpce.cz/bazen (nebo na facebooku https://www.facebook.com/AerobicPardubice - na Facebooku DOČASNĚ POZASTAVENO!) se Vám otevře nová stránka s rezervacemi.

Zde vidíte základní informace o Aerobic centru a velké červené tlačítko „Rezervovat se“, pomocí kterého se Vám otevře tabulka s přehledem lekcí (Krok 1). Zde vyberete v přehledném kalendáři danou lekci, případně si můžete zvolit lektora a uvidíte tak pouze lekce konkrétní osoby. Po zvolení data se dostane na další Krok 2 – více dále. ¨

Na úvodní stránce máte možnost v její spodní části rezervační stránky vidět nejbližších 8 nejbližších lekcí, seřazených časově podle dnů – tlačítkem dole „Zobrazit více“ si můžete zobrazit další lekce.

U lekce, na kterou se chcete přihlásit, zmáčkněte odkaz „Zobrazit detail“. Otevřou se Vám podrobné informace o dané lekci včetně případného popisu, upřesnění, lektorovi atd.

V pravé části je tlačítko „Rezervovat se“, pomocí kterého se dostanete na další volby rezervace (krok 2). Pokud se chcete rezervovat na jiný čas či k jinému lektorovi, stiskněte dole pod tabulkou tlačítko zpět a otevře se Vám přehled kurzů s možností volby lektora a jeho lekcí.

Pokud jste si vybrali správnou lekci a vyplnili správně všechny údaje (pozor, rezervace je pro klienty, kteří už u nás mají vytvořený účet, pro jeho vytvoření je potřeba první osobní návštěva v našem centru „Nad Bazénem“) – hlavně jméno, příjmení a e-mail (na který Vám přijde potvrzení a pomocí kterého můžete rezervaci zrušit 24 hodin před začátkem lekce), zvolte ve spodní pravé části tlačítko „Vytvořit rezervaci“.

V tuto chvíli uvidíte rekapitulaci Vaší rezervace a zároveň Vám bude odeslán automatický mail s těmito údaji a s odkazem, pomocí kterého můžete případně lekci zrušit. Využíváte-li permanentku (vstupovou nebo kreditní), bude Vám podle dané lekce odečten jeden vstup za každé rezervované místo (maximálně 2) nebo příslušná částka v korunách z kreditu (aktuální stav zjistíte před lekcí na recepci, kde můžete i permanentky vytvořit nebo dobít).

 

 
Rušení lekce

Zrušit místo na lekci můžete 24 hodin před termínem lekce pomocí odkazu, který Vám byl zaslán v potvrzovacím e-mailu. V takovém případě Vám bude vrácen vstup/kredit (podle typu permanentky). Méně jak 24 hodin před lekcí není možné vstup zrušit a zaplacená částka (nebo vstup) Vám propadá (můžete však na své jméno poslat někoho jiného).

Pokud dojde ke zrušení lekce z naší strany, a to i méně než 24 hodin před začátkem (například z důvodu nemoci), vstup (nebo kredit) Vám bude vrácen. O zrušení Vás budeme informovat e-mailem.