Aerobic Centrum "Nad ČSOB" Pardubice

Najdete nás v budově plaveckého bazénu v Pardubicích, Jiráskova 2664 - hlavní vchod, -1. patro (po schodech dolů 🙂 

Od 18.12.2020 do odvolání ZAVŘENO - nařízení vlády

V pondělí a ve středu cvičíme on-line s Týnou power jógu - od 18.00.

Ve čtvrtek také od 18.00 p-class. To vše na Faceboku. Cena jedné lekce je 50,-. Děkujeme za Váš příspěvek na č.ú.: 1528117017/3030

Pro přihlášení - stačí si přidat Týnu do přátel (Kristýna Novotná Pardubice) a můžete začít cvičit. Příspěvek je dobrovolný, záleží jen na Vás. Děkujeme.

Pokud by se Vám nedařilo přihlásit, volejte 777233999.

-------------------------------------------------------------------------------------

Pilátes jede s Alicí online opět od ledna - přihlášení do skupiny (tel. na Alici 608248233), Dance ae je zatím zavřená.

Juniorský aerobik vzhledem k okolnostem, zatím zůstává uzavřen.

Děkujeme za pochopení.

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Průběžně přijímáme přihlášky, na 777233999, všech kdo mají zájem o rekreaci v Krkonoších - cena na dotaz - neváhejte a zamluvte si svou letní dovolenou.

Černý Důl v Krkonoších - Horská Chata 53 se nachází ve vesnici Čistá v Krkonoších, která je součástí městečka Černý Důl, známého horského střediska. Z Čisté do Vrchlabí je to 8 km a stejná vzdálenost ale opačným směrem ji dělí i od Janských Lázní.

Během celého roku nabízíme ubytování v Horské Chatě 53 (se saunou) pro 6 až 8 osob, která stojí v rekreačním areálu Šťastný kopec.

V přízemí se nachází společenská místnost s kuchyní a v podkroví dvě 2-lůžkové ložnice a jedna 4-lůžková. Společenská místnost je spojena s kuchyní a tvoří velký prosvětlený prostor. Najdete zde sedací soupravu a televizi. Kuchyně Vám poslouží k přípravě vlastních jídel, k dispozici je Vám zde elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač a kávovar, nechybí lednice s mrazákem, myčka na nádobí a jídelní stůl. Pro Váš komfort se v chatě nachází koupelna se sprchovým koutem a toaletou (fén, ručníky, toaletní potřeby) + další samostatná toaleta. K dispozici je také WiFi přístup na internet. Pro malé děti - dětský koutek. K dispozici letní ohniště.

Ze společenské místnosti se dostanete na menší terasu s venkovním posezením, kde je možné grilovat na elektrickém grilu. Na pozemku u objektu jsou k dispozici čtyři parkovací místa. Svá kola nebo lyže můžete pohodlně a bezpečně uložit v nové přístavbě objektu. K dispozici je, v letních měsících venkovní ohniště a v areálu najdete dětské hřiště, půjčovnu elektro i jízdných kol a venkovní bazén. K zapůjčení v chatě - badminton, pomůcky na pin-pong, míč, společenské deskové hry, knihy.

Pokud hledáte ubytování v Krkonoších, jsme tu pro Vás!

Horská chata 53 je skvělou volbou pro strávení chvil v každém ročním období. Navštivte určitě Stezku korunami stromů v Jáských lázních. V zimě se v blízkém okolí několik lyžařských středisek (Černý Důl, Černá hora nebo Pec pod Sněžkou). V zimních měsících přímo před dům zajíždí ski bus. Vystupte třeba na Sněžku nebo Lysou horu. Nádherný pohled Vás čeká u mnoha vodopádů (Mumlavský či Labský). Pokud Vám nestačí Krkonoše, za návštěvu stojí také Adršpašské skály. Pokud Vás zajímá válečná historie, měli byste si prohlédnout pevnost Josefov a tvrz Stachelberg, o historii lékárnictví se dozvíte v hospitálu Kuks a za návštěvu stojí také hrad Pecka. V okolních střediscích najdete množství aktivit pro celou rodinu (lanové parky, bobová dráha, koloběžky), děti ocení návštěvu Aquaparku ve Špindlerově Mlýně nebo zoologické zahrady ve Dvoře Králové. V letním období se můžete vykoupat v svěží horské vodě Labské přehrady nebo zajít na letní koupaliště MEBYS v Trutnově. O zimní sporty se starají lyžařská střediska v okolí, Skiareál Černý Důl je vzdálen necelé 3 km, další známé střediska jsou například Černá hora, Dolní Dvůr, Luisino údolí a mnoho dalších.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme

Lekce

Zajímá vás, kde nejlépe zpevníte tělo, kde nejrychleji spálíte tuky a nebo kde si pročistíte hlavu a zbavíte se napětí? Pak určitě navštivte některou z našich lekcí. Jejich přehled a popis naleznete na následujících stránkách.

Aerobní cvičení

Chcete spalovat tuky a shodit nějaká ta přebytečná kila? Pak je aerobní cvičení to, co hledáte. Navštivte některou z našich lekcí aerobních cvičení.

 

Body & Mind

Pokud si chcete aktivně odpočinout a pročistit hlavu, určitě si přijďte na jednu z lekcí Body & Mind. Zbavíme vás stresu a starostí a ještě si u toho příjemně protáhnete tělo.

 

Posilovací lekce

Ploché bříško, pevný zadeček nebo krásné nohy - to je snem snad každé z nás. Díky posilovacím cvičením můžete tohle vše získat, ale také se zbavit bolesti zad, krční páteře a celého těla.

 

Pump fx

Z běžného posilování se díky zavádění mnoha nových forem a taktik, jak ošálit svaly, téměř úplně vytratily základní cviky, které tvoří skelet pro optimální posílení a zpevnění všech svalových skupin. Přijďte si k nám zacvičit a získat nejen krásnější postavu, ale i skvělý pocit z pohybu.

 

Indoor Cycling

Nejúčinnější a vysoce motivující kardiovaskulární cvičení posledního desetiletí. Přijďte se projet za každého počasí. Indoor Cycling vám dodá potřebnou energii.

 

Fit Zumba

Cvičení inspirované Zumbou - kombinuje prvky latinsko-amerických tanců, aerobiku a jiných zábavných forem tancování. Jedná se o dynamické cvičení, jehož účelem je dobře se bavit a propotit alespoň jedno tričko. Nerozhoduje Váš věk ani taneční úroveň, zvládne to opravdu každý. 🙂 

 

Super Jump

Aerobic Acceleration System od Jill Cooperové je nová tréninková metoda na trampolíně, kterou Jill sama navrhla a která využívá pro posilováni 3 druhy sily: zrychlení, zpomalení a gravitaci.

Individuální kurzy

Individuálně vedené kurzy Pilates

  • výklad a praktický nácvik základních principů
  • pozice v lehu, v sedu
  • dýchání
  • postavení pánve, hrudního koše, hlavy
  • využití lehkého náčiní - široká guma

Cena pro 1 osobu : 550,- Kč za jednu lekci ( 60 min)

2 osoby : 300,- Kč každá

3 osoby : 200,- Kč každá

Lektor kurzu : Alice Tomanová

 

Individuálně vedené kurzy Fitness Jógy

  • výklad a praktický nácvik základních pozic
  • pozice ve stoji , na zemi, pozdrav slunci A,B
  • správné dýchání, tři základní zámky
  • pevné břicho
  • obrácené pozice

Ceny jsou stejné jako u individuálních lekcí Pilates

Lektor kurzu : Iva Jebálková

Junior aerobic

Junior aerobic 2014/2015

Iva Jebálková - 777 233 999

Alice Tomanová - 608 248 233

Více zde.