Walk up Training Program®

Únor 13, 2015 od v Aerobní cvičení, Nad Bazénem, Sál 2

Walk up Training Program® je výsledkem poptávky po nových tréninkových metodách - zábavných a výrazně odlišných od těch již zavedených. - objednávejte na 777 233 505

Walk up Training Program® je skvělou náhražkou klasické procházky. Cvičení probíhá na speciálním chodícím páse, jehož rychlost je řízena Vašim pohybem. Díky udržování rovnováhy při pohybu posílíte velmi dobře i vnitřní svaly těla.

 

Walk up Training Program® je nejinovativnější vzdělávací program, který je syntézou zkušenosti odborníků ve světě fitness, sportovních lékařů a fyzioterapeutů. Svým charakterem  Walk up Training Program® představuje cvičení, které se hravě naučíte, je vhodný pro všechny věkové kategorie a pokryje potřeby začátečníků, pokročilých i vrcholových sportovců. Je dokonalým nástrojem k udržení fyzické kondice, podpoře a doplnění programu hubnutí, sportovní rehabilitaci poúrazových stavů a prevenci nemocí souvisejících se stárnutím. V neposlední řadě výrazně přispívá k udržení pohody.

 

Walk up Training Program® je přirozenou evolucí v kardiovaskulárním tréninku, je zábavný, zlepšuje dech, umožní Vám spálit více tuku! Představuje 50 min. pohybovou aktivitu - 40-minutovou chůzi do rytmu na setrvačných pásech, při které nechybí ani trochu choreografie a překlápění pásu ( můžete jít do kopce, ale i po rovině:). Kombinuje lekce na K2 a H.E.A.T. - takže: výživné, ale zároveň zábavné! Program je doplněn 10-ti minutovým protažením.

 

Přijďte vyzkoušet náš Walk up Training Program®, budete se cítit skvěle a určitě si ho zamilujete!

Lektor: Tomáš Sýkora, Vít Jelínek, Petra Solničková, Martina Burdová

Walk up Training Program® si zamilujete!